Hodonínské házenkářky dovezly dvounásobnou výhru z Horňácka

15. listopadu 2011 v 17:01 |  HK Hodonín
Hodonín, 15.11.2011 - (autor: admi Blog) - Dnešního dne jsem zasedl před PýSý, otevřel místní házenkářské portály a hledal jsem nedělní výsledky 10. kola "Středomoravské ligy" mladších a starších žaček mezi okresními házenkářskými kluby SKH Velká nad Veličkou a HK Hodonín. Výsledky z odehraných utkání jsem postupně hledal na FCB domácího klubu z Velké nad Veličkou, dále na házenkářských stránkách hostů z Hodonína a obzvláště na oficiálních stránkách Středomoravského svazu házené. Hledal jsem marně. I v tomto případu jsem se držel pořekadla "kdo si počká, ten se dočká" a dočkal jsem se. Výsledky nejen z těchto utkání jsem nalezl v dnešním výtisku Nového Slovácka, ve sportovní rubrice od sportovního redaktora Josefa Poláška. Vzal jsem nůžky, vystřihl komentář, který jsem naskenoval a vložil na blog. Nic lehčího v tom není. Je to o chtění a chuti, ale proč to dělat, když kozí službu udělá někdo jiný?
.
Abych, až tak nekřivdil jednotlivým portálům, zaznamenal jsem na stránkách Hodonína a jejich diskusním fóru zprávu pod názvem mladší žákyně: "Blahopřejeme mladším žákyním k postupu ve Středomoravské lize mezi nejlepších šest týmů soutěže a věříme, že děvčata přes zimu udělají vše pro to, aby si na jaře opět mohla pověsit na krk medaile! Dnes to bylo skvělé a na jaře to musí být ještě lepší!" Z těchto řádků jsem aspoň vyčetl, že Hodonín určitě ve Velké nad Veličkou vyhrál.
.
Děvčatům postup mezi nejlepší šestku a případný sportovní i hráčský úspěch v dalších kolech této soutěže přeji, přesto si dovolím tento text doplnit o fakt a poděkování: "že bez výpomoci a herních zkušeností děvčat z družstva starších žaček, by jejich mladší spoluhráčky těžko dosáhly na finálovou skupinu". A to je holý fakt! A potvrzuje to i můj dlouhodobý postoj k této problematice, že každá hráčka by se měla vyhrát ve své kategorii a pak přijdou i výsledky. Bohužel žabákování hráček se stává více jak pravidlem (nejenom v Hodoníně) ke škodě jich samotných i celku, proto jsem osobně zvědavý, jak se změní sestava jednotlivých družstev v jarní části sezóny směrem k vzpomínaným medailým? Můj osobní postoj je znám. Nevidím rád, že se jednotlivé hráčky a kategorie se otáčí podle momentální situace jak přesýpací hodiny. Nechám se proto "Švédsky" překvapit ...
.
.
(Zdroj: J. Polášek z Nového Slovácka a JKMrkající)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:18 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama