Zlín - Baku, generálka Slováckého turnaje 2010 v Hodoníně

25. srpna 2010 v 22:25 |  Házenkářské akce v městě Hodonín Slovácký pohár a Pohár města Hodonína
házená

Hodonín, 25.08.2010 - (autor: admi blogu) - Dnes hodonínská hala zažila házenkářskou generálku před zítřejším otvíracím utkání turnaje "O Slovácký pohár 2010" mezi HC Britterm Veselí nad Moravou a Abu Baku, které začíná v 17:00 hodin.

házená
Na hodonínské palubovce si to v dnešním přípravném utkání rozdaly v 16:00 hodin interligové házenkářky HC Zlín s účastníky turnaje Abu Baku z Ázerbajdžánu. Zlín do Hodonína přicestoval sice bez trenéra Dušana Poloze, který se před rokem vrátil z angažmá z Norska, ale z řadou českých reprezentantek z řad žen a juniorek. V Hodoníně absenci zlínského trenéra Poloze zastoupil, pokud se nepletu, jeho asistent Jiří Závodný, který přišel do Zlína ze sousedních Otrokovic. Trenér Závodný dal postupně v přípravném utkání prostor všem svým hráčkám i na postu brankařek. O přestávce využil své příležitosti ze zlínské lavičky i "Jorkšírský teriér" k proběhnutí po místní palubovce a k pobavení nejmenších hodonínských házenkářek.

Největší pozornost však byla namířena u zasvěcených diváků, házenkářek a novinářů na bývalou hráčku HC Britterm Veselí nad Moravou a mladou českou reprezentantku Helenu Štěrbovou, která v letošní sezóně přestoupila právě do Zlína a do Hodonína na přátelské utkání přicestovala se svým novým týmem. Během přestávky podala krátký rozhovor sportovnímu redaktorovi Josefu Poláškovi z místního deníku Zelené Slovácko, takže v úterý se můžou příznivci této házenkářky těšit na zveřejněný rozhovor. Tímto pádem jsem byl i já za úkolován k pořízení momentek právě k této házenkářce. Co bych pro našeho uspěchaného sporťáka Jošku neudělal.

V dnešním přátelském utkání jsem byl zaskočen slabším výkonem družstva Baku, ve kterém se má nacházet dle avíz téměř kompletní reprezentace Ázerbajdžánu, která se v letošní kvalifikaci na ME v Brně utkala s českou reprezentací. V Brně jsem byl, proto ten otazník. Snad se házenkářky Baku proti Zlínu pouze zahřívaly a v zítřejší utkání odvedou kvalitní  házenou proti Veselí nad Moravou. Byl to dnes v Hodoníně takový házenkářských čajový dýchánek. Zlínské házenkářky od prvních minut ovládly utkání až do samotného konce. Se statistikou tohoto utkání Vás bohužel nemůžu seznámit. Nemám ji k dispozici. Co je hlavní v číslech, že Zlín vyhrál neoficiálně 30:22.

házená

Přestože nepatřím do řad pořadatelské skupiny turnaje v Hodoníně, vynasnažím svým nenovinářským pojetí a to obrazem a textem seznamovat Vás během jednotlivých turnajových dnů o průběhu Slováckého poháru 2010 ve společnosti hodonínského trenéra Miroslava Dratvy. Určitě nebudou zahálet v mediích ani místní redaktoři, již zmiňovaný Joška Polášek ze Zeleného Slovácka, Libor Kopl z Hodonínského deníku, Jiří Nováček z Mediafaxu a určitě tělem a duší novinář, fanoušek a administrátor hcveseli.com Hynek Zdeněk a jeho bývalý kolegové z Dobrého dne s Kurýrem.

Poznánka blogu:

"Tímto startovacím příspěvkem k turnaji Vás jako hodonínský fanoušek zvu na házenkářskou podívanou do Hodonína". JK

- FOTOGALERIE Z TURNAJE -

 - HÁZENKÁŘSKÉ SLOVÁCKO - FACEBOOK -

házená
(Zdroj: JK)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama