HC Britterm Veselí n/M. dnes zahájil přípravu na novou sezonu 2009/2010

13. července 2009 v 13:03 |  HC Britterm a HK Decro Veselí n/M.
Veselí nad Moravou, 13.07.2009 - Dnes se interligové házenkářky z HC Britterm Veselí nad Moravou sešly za krásného slunečného počasí na prvním ostrém tréninku pod vedení nového slovenského kormidelníka Petera Sabadky, který přišel do Veselí nad Moravou z neméně úspěšného interligového Trenčína. Smlouvu z vedení týmu podepsal na jednu házenkářskou sezónu.

V házenkářském kádru po jeho boku se objeví i dvě nové posily ze Slovenska. První z nich je členka širšího slovenského reprezentačního výběru Petra Gáborová, která na post spojky přichází z týmu Šaľy. Druhou novou tváří bude další slovenská reprezentantka Lucie Súkeníková z týmu ŠKP Bratislava.

Z týmu odchází pětadvacetiletá spojka Lucie Dorotíková, která se upsala německému klubu SC Riesa, ve kterém působí již dvě odchovankyně veselského klubu Jana Foksová a Lucie Baráková - Hribová. Lucie Dorotíková strávila ve Veselí nad Moravou šest úspěšných sezon, kdy v poslední mistrovské vstřelila osmatřicet branek.

Poznámka: Veselské panenky, které tentokrát jejich vedení nepřihlásilo do evropských házenkářských soutěží, čeká také několik letních přípravných turnajů v měsíci srpnu 2009. Dvoudenní soutěž v Šaľe. Chybět nebudou ani na Slováckém poháru ke konci školních prázdnin ve sportovní hale Teza v Hodoníně. Před tím proběhne tradiční soustředění týmu ve Veselí nad Moravou. Foto z letní přípravy HC Britterm Veselí nad Moravou zachytil Mgr. Hynek Zdeněk autor netu hcveseli (klik) http://www.hcveseli.com/trenink_v/index.htm)

(Zdroj: Naše Slovácko, Hodonínský deník a foto z handball a veselí net)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama