Trenér Zerzáň prožil vánoce doma, Veselské panenky se představí před televizními kamerami

1. ledna 2009 v 9:43 |  HC Britterm a HK Decro Veselí n/M.
Trenér prožil Vánoce doma ....
Hodonín/Veselí nad Moravou, 1.1. 2009 - (autor: Libor Kopl, Hodonínský deník) - Vánoce v rodinném kruhu, tradiční kapr na štědrovečerním stole i pracovní myšlenky. Takové byly letošní Vánoce i u velezkušeného kouče házenkářek Veselí nad Moravou Jiří Zerzáň, který strávil nejkrásnější svátky v roce v rodinném kruhu.


"Jelikož jsem nachlazený, tak jsem byl doma a vůbec jsme nešel ven. Štědrý večer jsem strávil s manželkou, se svým synem, jeho nevěstou a malým Davídkem. Na druhý den jsme tady zase měli dceru. Takže Vánoce jsme prožili v rodinném kruhu," popisuje Zerzáň. Dokáže lodivod veselských panenek během svátků od svého týmu odpočinout? "Zcela určitě vypínám. Po zápase s Michalovci jsem ještě zpracovával výsledky. Tím pádem jsem skončil, protože plán a všechno mám hotové. Začínám zase až zítra (v neděli 28. prosince 2008 - pozn. redaktora.)," pronesl Zerzáň. Kapr, tradiční Štědrovečerní pochutina nechyběla na stole ani u Zerzáňů "Máme kapra. Je to jednou do roka. Je to zvyk, a ten já už měnit nebudu," řekl kouč Veselí nad Moravou. A jaký nejkrásnější dárek letos darovali či obdržel? "Největší radost mám, když vidím děti, jak trhají papír a rozbalují si dárky. To bylo moc pěkné a je to pro mě vždy velký zážitek. V minulosti jsem byl v zahraničí a právě to rozbalování mně chybělo," pronesl Zerzáň, který vzápětí dodal: "Výborný dárek byla výhra nad Michalovci. Skončili jsme jako nejlepší české družstvo. Z tohoto pohledu to byly pěkné Vánoce," rozzářil se jeden z nejúspěšnějších koučů našeho okresu.


Poznámka blogu: Po krátkém vánočním klidu se interligové házenkářky HC Britterm Veselí nad Moravou chystají do Olomouce na semifinále Českého poháru, ve kterém se utkají v boji o finále s domácím týmem DHK Olomouc. Utkání bude živě přenášet Česká televize na kanálu ČT 4 v sobotu, 3. ledna 2009 od 15.30 hodin. Druhé semifinále obstará duel juniorky Olomouce s pražskou Slavií. Vítězové obou zápasů se střetnou o den později ve finále, které začne v 10.30 hodin. Také tento duel bude vysílat Česká televize na svém sportovním kanále.

(Zdroj: L.Kopl-HD, házenkářský net hcveseli, foto: tom, upravil JK)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama