Lenka Černá navštívila Veselské děvčátka na tréninku

28. ledna 2009 v 17:32 |  HC Britterm a HK Decro Veselí n/M.
Lenka Černá navštívila Veselské děvčátka ….
Hodonín/Veselí nad Moravou, 27.1. 2009 - (autor: admi Blogu) - Jako každé úterý nasedám do "Avroletu" a přes Dolní Bojanovice a zpět na pětapadesátku jsem směřoval do Veselí nad Moravou na házenkářský trénink starších žákyň SK HC Veselí nad Moravou. Na zadním sedadle se postupně uvelebila hodonínská část "Veselských děvčátek" Marcela a Klára, která cestou švitořila společně s větrem, který se opíral do karoserie avroletu. Klára cestou povzdychla: "Dnes by už mohla přijít na trénink pani Černá, to by bylo boží …." Cesta rychle ubíhala a za chvilku nás vítali stěny veselské sportovní haly.

Trenéři Klimek a Kozumplík seznámili děvčata před začátkem tréninku s programem, co jich čeká a nemine a za domácí úlohu dostaly vypracovat krátkou odpověď na položenou otázku: "Co je základem házené, atd …." do čtvrtečního tréninku!

Náhle se otevřely dveře od haly. Klára sebou na lavičce trhla a oči upřela na dveře. Bohužel Lenka Černá to nebyla. Přišla pani uklizečka za trenérem Klimkem s žádostí o podpis. Po krátkém přerušení pohovor s hráčky pokračoval. Dveře se otevřely podruhé a po krátkém pozdravu do haly s překvapením všech v kročila Lenka Černá, brankařka HC Britterm Veselí nad Moravou s tím, aby se zanedlouho zapojila do společného tréninku starších žákyň. Po krátkém rozcvičení se trenér Klimek věnoval hráčkám hrající v poli. Lenka Černá se věnovala Kláře na postu brankařky. Trénink rychle plynul. Byl ukončen tradičním rituálem, střelbou na branku.

Hráčky odcházely do šaten unavené a plné dojmů. Nejvíce však byla spokojená Klára, která zářila jak padající meteor na černé obloze. Za dveřmi šatny veselských děvčátek to jen hučelo. Já jsem již věděl, že při zpáteční cestě nebude potřeba CD přehrávač s přichystanou kapelou HIM. Klára je očekávaně nahradila již z prvními slovy do telefonu: "To by jste nevěřili, kdo mě dneska trénoval …."(Zdroj: JK)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama