Minižákyně 2006/2007

30. srpna 2007 v 12:50 |  HK Hodonín
Hodonín - Mezi nejmladší hráčky házené v regionu okr. Hodonín patří rovněž družstvo děvčat "MINIK" z HK Hodonín. I tyto děvčata se z chutí zapojily v první sezóně házenkářského klubu Hodonín 2006/07 do tréninků a turnajových zápasů pod vedením trenéra Jaroslava Zástavi. Devčata na počátku sezóny svou herní nejistotu při reprezentaci klubu a města Hodonín nahrazovaly bojovností, která přesto nestačila k dobrým výsledkům. Děvčata prvotní neúspěchy neodradily a ke konci sezóny pokořily i miniky ze Zlínského teritoria. Mezi největší hráčský objev u miniků můžeme nejenom na okrese Hodonín zařadit Adrianu Kožuchovou, která svou šikovností upoutala i představitele sportovních tříd ve Zlíně.
Adriana se podílela na většině branek za družstvo minik z HK Hodonín. Dále stačila reprezentovat i HK Hodonín v družstvu mladších žákyň. Pochvalu si samozřejmě zaslouží celý kolektiv miniků, v čele s trenérem Jaroslav Zástavou, který děvčata nasměřoval k prvním krůčkům do světa házené. Nesmíme vynechat ani klub, sponzory a rodiče, kteří jsou "nedělitelným" faktorem při vývoji HK Hodonín na okr.Hodonín.

První "historické"společné foto z turnaje minik ve Zlíně (2006/07)

HK Hodonín: (horní řada zleva) Hanka Králíková, Nikola Pelíšková, Pavla Blanáriková, Mirka Karanovičová, Veronika Pelíšková, Laura Váverková, trenér Jaroslav Zástava, (dole zleva) Katka Kolísková, Bára Luňáková a kapitánka minik Adriana Kožuchová.
Házenkářské družstvo minik "KIDIBOO" HK Hodonín.
Poslední společná fotografie minik HK Hodonín v sezóně 2006/07.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slávek Slávek | E-mail | Web | 9. května 2012 v 12:13 | Reagovat

Tady je to velmi zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama